Protetyka Olbanet
PL
Znajdujesz się w: Protetyka Olbanet ››

Protetyka

Protetyka zajmuje się odbudową utraconych tkanek zęba jak również uzupełnianiem pojedynczych lub mnogich braków zębowych. Pacjenci często nie zdają sobie sprawy, że utrata nawet jednego zęba i nieuzupełnienie uzębienia w odpowiednim czasie, może powodować przesuwanie się zębów sąsiednich, wydłużanie się zęba przeciwstawnego jak również zanik kości. To wszystko pogarsza estetykę, może powodować utratę kolejnych zębów jak również nie pozostaje bez znaczenia dla stawów skroniowo-żuchwowych objawiając się bólami głowy w okolicach skroni.

W naszej pracowni protetycznej oferujemy cały wachlarz uzupełnień protetycznych zaczynając od tych najpopularniejszych czyli protez akrylowych ,szkieletowych czy silikonowych ,zarówno uzupełnienia stałe (korony ,mosty)odbudowujące utracone lub zniszczone zęby oraz uzupełnienia odbuduwujące utracone tkanki zęba( inlay,onlay) po uzupełnienia oparte na implantach.

W naszej pracowni duży nacisk nakładamy na protetyke estetyczną dlatego też nasze prace wykonywane są z najnowszych technologicznie materiałów takich jak tlenek cyrkonu i kompozyty nanohybrydowe.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!

tel.: +48 (34) 356 20 83 wew. 1
faks: +48 (34) 356 20 83 wew. 3

e-mail: protetyka@olbanet.pl

Gdzie nas znaleźć?

Laboratorium
Protetyki Stomatologicznej
OLBANET
ul. Zwycięstwa 8
42-700 Lubliniec